Blog

Torbalı Evden Eve Nakliyat

Torbalı evden eve nakliyat, nakliyatta güven veren isimlerin başında gelir. Ev eşyalarının usulüne göre taşınması ve nakliyat araçlarına yüklenmesi son derece önem taşır. Her eşyanın taşıma kuralları farklılıklar gösterir. Beyaz eşyalar ile elektronik eşyaların sarsılmadan taşınması gerekir. Bu eşyaların dayanıklı koliler içerisinde köpüklerin yer aldığı kutuların içerisinde taşınması gerekir. Bu sayede eşyalar hasar almadan ilgili yere nakledilecektir.

1453 DEMİR Nakliyat bu konuda kurumsal hizmet sunan isimlerin başında gelir. Ev eşyalarının hasar almaması için deneyimli elemanlara da ihtiyaç son derece fazladır. Eşya taşımacılığında güven veren yaklaşımlarımız tercih edilme sebeplerimiz arasındadır. Deneyimli taşıma şirketimiz, alanında profesyonel hizmet sunan nakliyat şirketlerindendir.

Torbalı Evden Eve Nakliyat

torbalı evden eve nakliyat

Ev Eşyaların Taşınmasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Torbalı evden eve nakliyat, ev taşımasında dikkat edilecek pek çok husus bulunur. Ev eşyaları farklı cinslerde olması taşınmada da farklı kurallara uyulmasını gerektirir. Camdan yapılan eşyalar, süs objeleri, porselen eşyalar, dolap ve elektronik eşyalar farklı şekillerde taşınmalıdır.

Büyük dolapların kapılardan çıkması bir hayli güçtür. Bu dolapların sökülmesi ve taşınma sonrasında da monte edilmesi gerekir. Marangozluk hizmeti gerektiren bu gibi işler, firmamız tarafından sunulur. Firma çalışanlarımız, marangozluk gerektiren işler için ek ücret istemeden en kısa sürede bu işleri yaparlar. Avizelerin sökülmesi ve sonrasında da takılması elektrikçinin işleri arasındadır.

Firma çalışanlarımız elektrikle ilgili işlerde de rahatlıkla yardımcı olacaktır. Taşınma öncesinde yapılacak hazırlıklar, taşınma gününü rahatlatacak faaliyetlerdir. Eşyalar hakkında bilgi edinmek, uygun sayıda koli tedarik etmek, tedbirli yaklaşımların başında gelir. Araç filomuz zengin olup, bakımları düzenli olarak yapılır.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Torbalı evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık hizmeti ile eşyaları güven içerisinde nakleder. Eşyaların gerçek değerinde sigortalanması son derece önemlidir. Eşyaların tedbirli ve dikkatli yaklaşımlar içerisinde taşınması kadar, hizmet alanlara güvence verilmesi de önem taşır. Taşınmak pek çok kişi için stres yaratan konulardandır. Firmamız, sigortalı taşımacılık ve rahat nakliyat süreci ile keyifli ve huzurlu taşınma hizmeti sunar. Asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile deneyimli ve profesyonel nakliyat şirketlerinin ilk sıralarında yer alırız.

 

Bu gönderiyi paylaş