Eskişehir Yatak Yıkama

Firmamız temizlik hizmetinde oldukça öne çıkan ve sürekli tercih edilen bir firmadır. Başarı ve kalite konusunda ödün vermeyen bir firmayız. Günlük hayatta kullanılan yataklarımızın temizliği hepimiz için son derece önemlidir. Eskişehir Yatak yıkama konusunda sizlere en iyi hizmeti, dilediğiniz saatlerde sunuyoruz. Sizlere kesinlikle rahatsızlık vermeden, istediğiniz ve uygun gördüğünüz saatlerde hizmet veriyoruz. Firmamız büyük bir titizlik ve özenle sizlere Eskişehir yatak yıkama hizmeti sunar. Profesyonel şekilde yatağınız temizlenir.

Yatak yıkama hizmetimizi tamamen garantili ve güvenilir  şekilde yapılır. Tüm yağ lekesi, şeker, meyve, kahve lekesi, pas ve kireç lekesi gibi bütün zor lekeleri kolaylıkla temizler. İzi dahi kalmadan ortaya kaliteli bir hizmet çıkar. Tüm inatçı lekelerin bile kolaylıkla üstesinden geliyoruz.

Eskişehir Yatak Yıkama İşlemimiz Nasıl Yapılır 

Sektörde son teknoloji ürünlerimiz sayesinde oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Çift kişilik bir yatağı bile bir saat gibi kısa bir sürede temizliyoruz. Yataklarının 85 dereceye kadar sıcaklıkta yıkanarak yıkanır. Bu sayede tüm bakteri, mantar gibi zararlı parazitlerden kurtulmanız sağlanır. Vakumlu temizleme cihazımız sayesinde yatakta bulunan tüm pislikleri derinlemesine çekiyoruz. Yatağınız tüm kir ve lekelerden tamamen kurtulur. İşlem sonunda yatakta çok hafif bir nem kalır. Bu nem de 3 4 saat sonunda tamamen kurumuş olur. Yani bir gün içinde yatağınızı yeniden kullanılacak bir duruma getiriyoruz. Dilediğiniz her zaman firmamızdan hizmet almanız mümkündür.