Hakkımızda

Zümral Temizlik firmamız temizlik sektörü konusunda profesyonel hizmet içeriği ile lider konumda yer alarak hizmetini sürdürüyor. Tüm hizmet içeriğini alanında uzman kadrosu ile birlikte veriyor. Bulunduğunuz alanda hijyenik bir ortam oluşturmak istediğinizde firmamız size düzenli bir temizlik hizmeti sunacaktır. Yapılan her çalışma titiz ve başarılı bir şekilde sonuçlandırılır. Geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile yardımcı olan firmamız yenilikçi ve modern bir anlayış çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. Müşteri odaklı ve memnuniyet garantili hizmeti ile sektör içerisinde en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bundan dolayı sizde güvenilir bir hizmet içeriği alabilirsiniz.

Profesyonel Temizlik Hizmeti

Temizlik alanında kullanmış olduğumuz tüm malzemeler en iyiler arasından seçilmektedir. Buda temizliğin daha kaliteli olmasına imkan oluşturmaktadır. Ayrıca yapılan temizlik hizmeti sonrası analiz yapılır ve herhangi bir kir noktası bulundurulmadan işlem tamamlanır. Düzenli bir temizlik hizmeti almak istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız fiyat politikası konusunda da ekonomik bir çizgi benimsemektedir. Ödeme kolaylıkları ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Tüm personel temizlik konusunda gerekli eğitim bilgisine sahiptir. Yüzey temizliğinden cam temizliğine kadar detaylı bir hizmeti ayrıcalıklı olarak alabilirsiniz.

Temizlik sektörü içerisinde geliştirdiğimiz en yeni temizlik hizmeti ile size katkı sunuyor ve bulunduğunuz alanların daha hijyenik olmasına katkı sağlıyoruz. Sunulan hizmetlerden sizde düzenli bir şekilde yararlanarak en iyi verimi elde edebilirsiniz.