Blog

Bayraklı-evden-eve-nakliyat

Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Bayraklı evden eve nakliyat, alanında deneyimi kuruluşların başında gelir. Taşınmada tecrübe ve bilgi birikimi son derece önem taşıyacaktır. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakliyesinde deneyimli olan elemanlarımız, her türlü eşyayı özenle ve usulüne uygun şekilde taşıyacaktır. 1453 DEMİR Nakliyat olarak, eşyaları sağlam ve yeni koliler içerisinde taşımaktayız. Alanında öncü olan işletmemiz, eşya taşımacılığında profesyonel yaklaşımlara sahiptir.

Elektronik ve beyaz eşya türündeki eşyalar, sarsıntıdan en çabuk etkilenecek eşya gruplarıdır. Bu eşyaları, kalite kontrol ve Avrupa Standartlarına uygun şekilde taşımacılıkla güvenli şekilde nakliyesini sağlayan kuruluşların içinde geliriz. Saksılı bitkiler, porselen eşyalar ile camdan yapılmış olan eşyalar en çabuk şekilde kırılan süs eşyalarıdır. Bu eşyaların özenle taşınması için gereken dikkat, işletmemizce sarf edilir.

Ev Eşyalarının Taşınmasında Dikkatli Yaklaşımlar

Bayraklı-evden-eve-nakliyat

Bayraklı-evden-eve-nakliyat

Bayraklı evden eve nakliyat, ev eşyalarının taşınmasında dikkatli olduğu kadar, tedbirli yaklaşımlara da sahiptir. Taşınma gününden önce yapılacak ev ziyaretleri ile eşyaların cinsi ve miktarı hakkında bilgi toplanır. Bu bilgiler ışığında gerekli olan taşıma malzemeleri, koli, araç ve yeterli ekipman tahsis edilecektir. Ev eşyalarının dikkatli şekilde araç içerisine yerleştirilmesi de eşya hasarlarını önleyen hareketlerdir.

Eşyaların üst üste sıkışık vaziyette gitmesi, eşyaların araç içinde sarsıntıdan etkilenmesine sebep olacağı için hasarlara neden olur.  Bu nedenle, firmamız, eşyaların miktarına uygun nakliyat araçları ile güvenli ve rahat taşımacılık hizmeti sunar. Araç şoförlerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerdir. Araçların bakımları da düzenli aralıklarla yapılır. Süspansiyon bakımları ile araçta sarsıntıya karşı önlem alınmış olur. Firmamız zor taşınma adresleri için asansörlü sistemleri ile hizmet sunar. Asansörlü taşıma sistemleri sayesinde eşyaların rahatlıkla yüksek katlardan çıkarılması söz konusudur.

Sigortalı Nakliyatın Önemi

Bayraklı evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık hizmeti ile güven veren kuruluşların içindedir. Firmamız, taşımacılık öncesinde eşyaları günümüz koşullarında fiyatlandırır. Bu konuda ücretsiz sunduğu eksper hizmetleri söz konusudur.  Firmamız eşyaları özenle taşısa da istenmeyen ve ani gelişen durumlar için de sigortalı taşımacılık sunar. Taşımacılıkta hiçbir zaman riski yok etmek imkânsızdır. Bu gibi durumlarda sigortalı nakliyat hizmetleri ile riski teminat altına alır.   

 

Bu gönderiyi paylaş